Aktualności

Informacja o uproszczonej ofercie na zadanie publiczne

Ilustracja do informacji: Informacja o uproszczonej ofercie na zadanie publiczne
 • 19-02-2020
czytaj dalej

Gmina Kietrz uczestnikiem Programu Marszałkowska Inicjatywa Sołecka

Ilustracja do informacji: Gmina Kietrz uczestnikiem Programu Marszałkowska Inicjatywa Sołecka
Marszałkowska Inicjatywa Sołecka to pieniądze na projekty dla wszystkich sołectw województwa opolskiego. Pomogą one w realizacji przedsięwzięć, służących rozwojowi i integracji lokalnych społeczności w regionie. 5 400 000 zł w ciągu trzech lat trafi do wszystkich sołectw w województwie opolskim.
 • 18-02-2020
czytaj dalej

VIII bieg TROPEM WILCZYM

Ilustracja do informacji: VIII bieg TROPEM WILCZYM
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kietrzu - odbędzie się 1 marca 2020 r.

"Tropem Wilczym jest po to, aby rozbudzić w nas świadomość tego, że Żołnierze Wyklęci to nie są pomnikowe, anonimowe, podręcznikowe postacie. Ale nasi bliscy, krewni, sąsiedzi, ci, którym pomagały nasze babcie, nasi dziadkowie, że ich historia jest naszą historią"
- podkreślają organizatorzy wydarzenia.

 
 
 
 • 17-02-2020
czytaj dalej

Mamy brązowy medal Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym!

Ilustracja do informacji: Mamy brązowy medal Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym!
11-12.01.2020r. w Szczekocinach odbyły się 83. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym. Na trudnej technicznie, ciężkiej i błotnistej trasie Pan Andrzej Misina, zapalony miłośnik dwóch kółek z Kietrza, wywalczył III miejsce. 
 
Obecnie Pan Andrzej wybiera się z DarBud Team do Hiszpanii na obóz przygotowawczy, gdzie w górskich wymagających warunkach będzie przygotowywał się do kolejnych startów.
 
Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!
 • 17-02-2020
czytaj dalej

Nabór na II kadencję Gminnej Rady Seniora w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Nabór na II kadencję Gminnej Rady Seniora w Kietrzu
Gminna Rada Seniorów w Kietrzu zrzesza przedstawicieli osób starszych oraz przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób starszych, w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Termin zgłaszania kandydatów upływa 16 marca 2020r. o godzinie 17:00
Zgłoszenia z wypełnionymi załącznikami przyjmujemy w urzedzie Miejskim w Kietrzu, ul. 3 Maja 1,
48-130 Kietrz, w punkcie Informacyjnym.
Wszelkie informacje zawarte są w zarządzeniu 23/2020
Druki można wydrukować samodzielnie (poniżej) bądz pobrać w Referacie Organizacyjno - Prawnym (pokoj nr 10) w Urzędzie Miejskim.
 • 17-02-2020
czytaj dalej

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA, W TYM DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 15 KWIETNIA 2011 r. O DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ

Ilustracja do informacji: INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA, W TYM DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 15 KWIETNIA 2011 r. O DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ
 • 14-02-2020
czytaj dalej

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ

Ilustracja do informacji: INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ
 • 14-02-2020
czytaj dalej

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Ilustracja do informacji: INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA ZADANIA PUBLICZNE W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 • 14-02-2020
czytaj dalej

Życzenia Walentynkowe

Ilustracja do informacji: Życzenia Walentynkowe
 • 14-02-2020
czytaj dalej

W dniu 11.02.2020r. w Zespole Szkół w Kietrzu odbył się I Szkolny Turniej Gier Komputerowych FIFA, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miejska.

Ilustracja do informacji: W dniu 11.02.2020r. w Zespole Szkół w Kietrzu odbył się I Szkolny Turniej Gier Komputerowych FIFA, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miejska.
Pierwszy tydzień ferii zimowych zaczął się dla grupy uczniów sporymi emocjami, było gwarnie i wesoło, kibicująca młodzież gromadziła się przy stanowiskach graczy. 
Gościem specjalnym wydarzenia był Dawid Błach, który wraz z członkami Rady, wręczył po rozgrywkach wygranym uczestnikom nagrody, a wszystkim zgromadzonym fanom piłki nożnej drobne upominki.
Turniej wygrał Bartek Telega z LO, a drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Rafał Kulisz z LO i Antoni Janicki z ZS – chłopakom serdecznie gratulujemy!
 • 13-02-2020
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 152
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
.